Gyakran ismételt kérdések
Hány órakor érkezzek a masszázsra?
Ez egy nagyon fontos kérdés. Kérlek, PONTOSAN AKKOR NYOMD A KAPUCSENGŐT AMIKORRA IDŐPONTOD VAN! Tehát ha 14 órára foglaltál, akkor 14 órakor érkezz, semmiképp se előbb. Ha mégis előbb érkeznél, kérlek inkább sétálj egy kicsit és várd meg a pontos kezdés időpontját, mert lehet hogy pont ebédelek, pihenek vagy épp készülök hogy Téged tudjalak méltón fogadni.
Mikor megérkezel, először elmondod a panaszodat, kezet mosol, leveszed a ruháidat és felfekszel a masszázságyra, ez kb 10 perc. Tehát a masszázsod 14.10-kor fog kezdődni. Természetesen a befejezésnél ezt a 10 percet ráteszem a végére. Tehát mire újra felöltözöl, új időpontot beszélünk meg, fizetsz és távozol, kb. 15.30 lesz.
Két vendég közt kiszellőztetek, ágyat húzok, fertőtlenítek, és nekem is kell pihennem, regenerálódnom 2 vendég között. Ezért kérlek tartsd tiszteletben az én időmet, és ha véletlen hamarabb érkeztél, akkor inkább sétálj egyet a környéken, és várd ki az időpontot amikor be tudsz csöngetni.
Milyen fizetési lehetőségek vannak?
Készpénzzel, bankkártyával és Szép kártyával is tudsz fizetni, mind a 3 bank Szép kártyáját elfogadom, OTP, KH és MKB.
Mit kell hoznom magammal a masszázsra?
Semmit nem kell hoznod magadon kívül. Van olajam, krémem, törölközőm, masszázslepedőm, köpölyöm, fóliám – minden, amire szükség van. Tehát csak Te kellesz, és a szándékod, hogy utána jobban érezd magad a bőrödben.
Krémmel vagy olajjal masszírozol?
Amit Te szeretnél, hiszen Te vagy a vendég, ez az óra Rólad szól. Tehát választhatsz többféle krém (zsírosabbtól a hidratáló krémig), illetve többféle illatú olaj közül. A vivőanyagok természetes alapanyagokból készülnek, de ha mégis nagyon érzékeny a bőröd, akkor a kókuszolajat ajánlom Neked.
Mennyire előre kell bejelentkezni?
Ez változó, ezért kérlek, hogy minél hamarabb foglalj időpontot, mihelyt tudod hogy jönni szeretnél. A honlapon a “foglalj időpontot online” gombot megnyomva találod az összes szabad időpontot és itt foglalni is tudsz. Természetesen ha kérdésed van, nem vagy biztos benne hogy milyen masszázs kéne neked, akkor telefonálj vagy írj emailt, és mihelyt tudok válaszolok Neked.
Időpont módosítása vagy törlése
Ha mégsem jó a megbeszélt időpont, mert közbejött valami, esetleg lebetegedtél, kérlek, minél hamarabb szólj vagy töröld a foglalásodat online! Ha az utolsó pillanatban szólsz, akkor arra az időpontra már kevés esély van, hogy mást be tudok írni. Ha elfelejtesz szólni és nem jössz el a megbeszélt időpontban, a telefonodat sem veszed fel, és utána sem reagálsz, akkor sajnos ez nálam teljes bizalomvesztés. Remélem, ilyenkor nem komoly bajod esett, csak elfelejtettél. Viszont legközelebb nem biztos, hogy fogadlak. Remélem, megérted.
Masszázs után le tudok-e zuhanyozni?
Jelenlegi helyemen nincs zuhanyzási lehetőség. De nem aggódj, én nem is ajánlom, hogy lezuhanyozz, nem beszélve arról, hogy az idei kb. 400 masszázs után egy vendégemnek sem hiányzott a zuhanyzás. Ugyanis a masszázs során a krém vagy olaj, amit használok, beszívódik a bőrödbe, jótékonyan hidratálva azt, a felesleget pedig úgyis letörlöm rólad. Tehát garantáltan nem olajban tocsogva fogsz hazamenni. Ha masszázs előtt le tudsz zuhanyozni az jó, de nem feltétel.
Mit tegyél masszázs előtt?
- Könnyű ételt egyél! Masszázs előtt legalább 1 órával már ne egyél ne igyál semmit.
- Kerüld az élvezeti szerek fogyasztását.
- Készülj fel szellemileg és testileg a masszázsra.
Mit NE tegyél masszázs előtt?
- Ne edd tele magad!
- Ne fogyassz nehéz ételeket!
- Ne fogyassz élvezeti szereket! Hadd szóljon ez most a masszázs lazító hatásáról!
Ellenjavallatok – mikor NEM ajánlott a masszázs?
A következő tünetek, betegségek, állapotok fennállása esetén NEM ajánlott a masszázs:
- Heveny ízületi és egyéb gyulladások (ide tartozik a fogfájás is)
- Lázas betegség
- Fertőzéses bőrelváltozások (pl. gomba)
- Mélyvénás trombózis (a vérrög elmozdulhat, s máshol okozhat elzáródást, ami a beteg életébe is kerülhet!)
- Kezeletlen magas vérnyomás
- Érrendszeri betegségek, szívproblémák, pacemaker
- Infarktus, vagy anginás roham
- Visszérgyulladás (varikositas – visszeres csomók)
- Fokozott vérzékenységgel járó betegség
- Menstruáció első két napja (később a deréktáj kihagyásával lehet)
- Rosszindulatú daganatos betegség
- Csontritkulás (osteoporosis) előrehaladott fázisában
- Közvetlenül műtét után
- Terhesség a 12. hétig, illetve az utolsó hónapban
- Friss traumatikus sérülések
- Instabil pszichés állapot
- Ittas állapot vagy drogos befolyásoltság
- Epilepsziás betegség
- Stroke